Pokoje

Velký jídelní dubový stůl ke kterému se pohodlně posadí až 10 lidí tvoří společně s obývacím pokojem a kuchyňským koutem veliký prostor, kde si každý najde své místo k odpočinku, ke společným aktivitám u stolních her s dětmi, nebo kde si všichni užijete společnou snídani.
Kuchyně je dostatečně vybavená, skleničky, talíře ani příbory nebudou chybět. V kuchyni je vše co je třeba k pohodlnému vaření. Indukční varná deska, mikrovlná trouba, myčka nádobí a veškeré drobné vybavení.
V obývací časti je velká televize, prostorná rohová sedačka a své místečko si najdou i menší děti ve "svém" koutku. V celém domě je připojení na wi-fi.

Ložnice jsou vybavené tak jak jste zvyklí a vším co potřebujete k odpočinku. V každém pokoji jsou skříňky, šatní skříň, manželská postel a jedna postel samostatná. Celkem 3 ložnice a v každé 3 plnohodnotná lůžka. Žádné přistýlky a rozkládací postele. Na společné chodbě je navíc multifunkční otevřený úložný prostor pro uložení bund a kabátů.

V koupelnách které jsou v objektu dvě, je vždy sprchový kout, toaleta a pračka. Jsme vybaveni dětskou skládací postýlkou, kterou Vám na přání sestavíme před příjezdem.

OBÝVACÍ MÍSTNOST A KUCHYNĚ

LOŽNICE

KOUPELNY A VYBAVENÍ

Kontakt: Ubytování Benecko, Dolní Štěpanice 153, Benecko, 514 01
Pavel Fučík +420-737 013 723, Petr Honců +420-605 452 698
e-mail: info@ubytovani-benecko.eu, www.ubytovani-benecko.eu
Zpracování osobních údajů